HROT logo

(Ne)Hroť to!

HROT je týmová terénní (převážně) šifrovací hra. Cílem hry je projít sadu stanovišť, na každém z nich vyluštit šifru či splnit úkol, z jehož řešení se dozvíte polohu dalšího stanoviště. Vyhrává tým, který dojde co nejdříve do cíle, nebo se dostane co nejdále.

Hra HROT se uskuteční v sobotu 13. dubna 2019 v blízkém okolí Napajedel od 9:09 nejpozději do 17:00.

Hra je vhodná pro hráče od 14 let, kteří sestaví dvou- až čtyřčlenné týmy. Výjimky na věk i složení týmu jsou možné po konzultaci s organizátory.

Co můžu čekat?

Jarní příroda × Hra v pohybu × Spolupráce × Soupeření × netradičně strávený den spolu × stanoviště v Napajedlích i v okolí ×Zábava × pocit úspěchu × každý nápad je dobrý × hádanky a úkoly × šifrovací nápovědy a pomůcky × měj oči otevřené × 2- až 4členné týmy

Chceš-li se zúčastnit, sestav si svůj tým a vyplň přihlášku týmu zde na webu. Dále za každého hráče v týmu zaplať 30 Kč buď hotově v Klubovně pro mládež DOK 13 v její otevírací době, nebo převodem na účet 2700396594/2010 (s názvem týmu a jmény hráčů v poznámce). Je-li ti méně jak 18 let, stáhni a vytiskni nebo si vezmi v DOKu 13 navíc papírovou přihlášku, vyplň a dej ji přečíst a podepsat rodičům.

Prostuduj si pravidla, dostav se s celým týmem na místo startu v 9:09 v sobotu 13. dubna s patřičným vybavením. Nevíš-li, jak podobné hry probíhají a šifry na nich vypadají, můžeš se podívat např. na některou z podobných her. Věz však, že HROT je mnohem menší a šifry by neměly být zdaleka tak těžké.

Bonusová šifra

Vyluštěním této bonusové šifry získáte výhodu pro svůj tým do hry. Vyřešit ji není povinné. Řešením je jedno slovo, věc.

Bonusová šifra

Hra bude mít kapacitu 10 hrajících týmů, proto s přihlášením neváhej. Hráčský tým je přihlášen, až když zaplatí startovné za všechny své hráče. Zbude-li volné místo, bude možné přihlásit tým a zaplatit startovné i na startu, ovšem uplatňujeme systém "kdo dřív přijde, ten spíš hraje".

Jakékoliv dotazy rád odpovím na e-mailu sokola@escala.cz.